Water Ripple Panely z nehrdzavejúcej ocele

Water Ripple oceľové obklady sa v posledných rokoch stali obľúbenou voľbou pre obytné aj komerčné budovy. Existuje na to veľa dôvodov, vrátane jedinečného vzhľadu a luxusnej atmosfére, ktorú dodajú každému priestoru. Ako už názov v angličtine napovedá, vzhľadom a odleskom kopírujú efekt vodnej zvlnenej hladiny.

Water ripple panely vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo je odolný a nenáročný materiál so silnej koróznej odolnosti a odolnosti voči kyselinám.

 

kolaz ss_1

 

Povrchové úpravy a farba 

Zrkadlový a brúsený povrch sú dve obľúbené povrchové úpravy pre stropy. Zrkadlová úprava je vytvorená vyleštením pôvodnej nerezovej ocele na vysoký stupeň odrazivosti ako zrkadlo. 

Povrch je vytvorený leštením povrchu oceľového plechu rôznymi zrnitosťami pieskových pásov. 

typy

Panely majú farebnú vrstvu využívajúcu technológiu PVD (fyzikálne naparovanie), ako je zlatá, rose zlatá, čierna, zelená, modrá, fialová, červená alebo dokonca dúhová.

Naše základné farby v ponuke sú zlatá, strieborná, rose gold a čierna. Inú farbu a veľkosť vzoru si môžete vybrať podľa vlastných potrieb a preferencií na objednávku. 

 farby

 

Výhody oceľových panelov oproti iným typom podhľadov 

  • Sú odolnejšie

Nerezová oceľ je veľmi pevný materiál s vysokou hustotou.  Je ťažké ho zlomiť a poškodiť.  To je dôležité pri aplikácii na strop, pretože to znamená, že váš strop bude vyzerať dobre po mnoho rokov.

  •  Jednoducho sa čistia   

Podhľady z ocele sa udržujú v čistote oveľa ľahšie ako iné typy podhľadov.  Stačí ich utrieť vlhkou handričkou a budú vyzerať ako nové.  To je dôležité vo verejnom priestore, kde chcete, aby strop vždy vyzeral čisto a reprezentatívne.

  • Sú estetickejšie

Stropy z nehrdzavejúcej ocele s vlnením vody majú elegantný, moderný vzhľad, ktorý sa stáva čoraz obľúbenejším v komerčných priestoroch alebo jedálňach.  Ak hľadáte strop, vďaka ktorému bude váš priestor vyzerať moderne a štýlovo, vodná nerezová oceľ je dobrou voľbou

  • Optické zväčšenie priestoru

Priestor s aplikovanými panelmi može vyzerať otvorenejšie, svetlejšie a priestrannejšie.  Hĺbka vlnenia vody sa zmení pod rôznym svetlom alebo osvetlením a leskom, čím sa priestor výrazne prehĺbi.

  • Dizajn 

Luxusný dizajn, ktorý je neprehliadnuteľným prvkom každého priestoru ocení každý. Taktiež dostupnosť v rôznych farbách, povrchových úpravách a typoch zvlnenia.  To znamená, že môžete nájsť dokonalý strop pre váš priestor, či už idete o moderný alebo rustikálny vzhľad.  

 

kolaz sss

 

Ak hľadáte odolný , ľahko čistiteľný a štýlový stropný strop , vodou vlniaca sa nehrdzavejúca oceľ je skvelou voľbou.  

 

Tipy na inštaláciu:

Stropné panely sa vo všeobecnosti inštalujú pomocou troch rôznych techník

  • nalepenie montážnym lepidlom priamo na stenu alebo strop
  • zavesenie na závesný železný rám
  • priame prilepenie na drevenú dosku základnej konštrukcie.  

 

Rozmery:

Štandartné rozmery 2438mm x 1219mm a hrúbka 0,42mm

Maximálne možné rozmery na objednávku pri odbere viac než 20m² : 4000mm x 1500mm a hrúbka do 3mm (pri tomto rozmere treba zvážiť náročnosť prepravy i montáže)


rozmery_1Cena sa pri štandartej veľkosti pohybuje okolo 260€/m² 

Ak máte záujem o Water Ripple dekoračné panely z ocele kontaktujte nás prostredníctvom dole uvedeného formulára.


Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz