Marbelo Matt

Kód: MARBELOMATT/6MM MARBELOMATT/8MM MARBELOMATT/10M Zvoľte variant
€684 €853 €1 013 od €684
Na vyžiadanie Na vyžiadanie Na vyžiadanie Zvoľte variant
Variant

Cena : na vyžiadanie podľa formátu 

Základná cena na štandartný rozmer v hrúbke 6mm - 684€ 


Materiál produktu : Akrylová živica + Hydroxid hliníka

Štandardná veľkosť : 2440 mm x 1220 mm

Maximálna veľkosť (na objednávku) : 3600 mm x 1300 mm

Hrúbka : 6 - 20mm

Povrchová úprava : matná

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Translucentné panely sú skvelou náhradou za onyx, ak hľadáte kamenný vzhľad s nízkym rozpočtom. Translucentné panely sú vyrobené z akrylu a stávajú sa mimoriadne populárne. Ich hladký povrch a priehľadnosť umožňuje vytvárať efektné akcenty vo forme stolov, barových pultov, obkladov.

Traslucentné panely majú vysokú priepustnosť svetla. Dajú sa nimi obložiť interiérové stropy, stĺpy, kúpeľne, jedálenské stoly, dvere atď. Výrobky sa vyznačujú tvrdosťou, požiarnou odolnosťou, dobrou odolnosťou voči oderu, odolnosťou voči kyselinám, UV žiareniu.

Jeho jedinečná farba a hry svetla, ktoré vytvára, dodávajú miestu luxusný vzhľad. Podsvietený panel je pôsobivý a zároveň pôsobí upokojujúco, čo ho robí ideálnym pre rôzne druhy osvetlenia vrátane lampičiek, stolov alebo dokonca stien. Tento spôsob použitia prináša do priestoru teplo a eleganciu. Najlepšou charakteristikou alabastrovej dosky je, že dokáže prepúšťať svetlo a je šetrná k životnému prostrediu. Zároveň je bezpečná a ponúka na výber rôzne farby a dizajny.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz